Proje ve İnşaat Hizmetleri


Yapı Ruhsatı Nedir?

Yasal yollarla sahibi olduğumuz arsalara inşaat yapmak için ilgili belediyeden alınan inşaat izin belgesidir. 3194 Sayılı İmar Kanunu Kapsamında yapı ruhsatı ve yapı kullanma izin belgesi işlemleri yürütülür.


Arsanıza yapmak istediğiniz inşaatların projeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz


Yapı Kullanma İzin Belgesi Nedir?

Halk arasında oturma raporu yada oturma izni olarak bilinen belgenin adıdır. Yapı ruhsatıyla inşaatına başlanan yapının yapım ve resmi işlemlerinin mevzuata uygun olarak tamamlanması sonrasında ilgili belediyeden başvuru ile alınabilir.


Yapı kullanma izin belgesi onayı aşamasındaki sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz


Arsama Villa Yapabilir miyim?

Arsanıza inşaat yapmak için bir mimar ile anlaşarak yapı ruhsatı işlemlerinizi tamamlamanız gereklidir. Mimarınız ile birlikte mevzuata uygun olarak hazırladığınız projenize ruhsat aldıktan sonra inşaatı tamamlayıp, yapı kullanma belgenizi alabilirsiniz.


Bizimle irtibata geçerseniz ruhsat, inşaat işleriniz için size yardımcı olabiliriz.


Arsamı Kat Karşılığı Müteahhide Vermek İstiyorum

Arsanız var ve inşaat yaptırmak istiyorsanız, bir müteahhit ile kat karşılığı anlaşmak basit ve genel olarak kabul görmüş bir yöntemdir.


Arsanız hakkında bilgileri bize gönderirseniz gerekli ön incelemeleri yapıp size yardımcı olabiliriz.


EKB Enerji Kimlik Belgesi Nedir?

Ruhsatlı olarak yapılmış inşaatlarınıza yapı kullanma izni almak yada satış aşamasında sizlerden EKB belgesi istenebilir. Bu belge yapının enerji kullanımı ve verimliliği hakkında bilgiler içermektedir. Bakanlıkça yetkili kuruluşlarca yapılabilinir.


Bizimle irtibata geçerseniz EKB işleriniz için size yardımcı olabiliriz.


Uzman Görüşü Nedir?

Hukuk mahkemelerinde dava açmadan yada dava aşamasında bilirkişi yada uzmanlara başvurabilirsiniz. Uzmanlar uzman oldukları konularda sizleri mevzuat, uygulama ve teknik konularda sizleri bilgilendirirler. Edindiğiniz bilgi ve raporlar ile davanızı kazanma şansınız artacaktır. Rapor avukatınızın bilgi ve güvenini arttıracaktır.

İsterseniz imar mevzuatı ile ilgili konularda sizlere uzman görüşü raporu sunabiliriz.


Bizimle iritbata geçmeniz yeterli  • Kroki

  • Çelik Hesap

  • 3D Modelleme

  • Numarataj Krokisi

  • Çelik Tasarım

  • Akustik Rapor

  • Metraj ve KeşifMimarlık Hizmetleri

Mimarlık ile ilgili ara hizmetler için hizmetinizdeyiz. İşyeri krokisi, çelik çatı ve cumba hesapları, 3D modelleme, numarataj krokisi, akustik rapor, metraj ve keşif işleriniz için ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz

Bizimle irtibata geçebilirsiniz