KENDİ İŞİNİZİ KURUNKENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ OLUN


Yeni mezun, emekli, yada iş arayanlar mimar ,mühendis ve tekniker meslektaşlarımız için çözüm ortaklığına açığız. Ofis açmak yada maaşlı çalışmak arasında kalıp denemek isteyenler için güzel bir seçenek. Ofis açmanın aylık ve yıllık olarak düzenli masrafları vardır. Bu masraflar yeni firma ve ofislerin rekabet gücünü azaltır. İş alabilecek çevreniz varsa bizimle çözüm ortaklığı yapabilirsiniz.


Müşteri ile tüm görüşmeleri siz yapacaksınız, biz size istediğiniz teknik ve danışmanlık bilgilerini sunacağız. Biz size rekabetçi bir fiyat sunacağız siz müşteriye istediğiniz fiyatı verebilirsiniz.


Mimarlık ve mühendislik hizmeti veriyor olsakta ticarette esas olan kar elde etmektir. Net karınızı işe başladığınız an bileceksiniz. Çözüm ortaklığı modelinde müşteri ilişkileri ve takip işleri sizin tarafınızdan yapılacak ancak takip aşamasında bizden kaynaklı bir sorun yaşarsanız ilgili kurum ve belediye ile görüşmeye bizzat gidilecektir.


Bu sayfayı buraya kadar okuduysanız tüm korkularınız bırakın ve iş almaya odaklanın. İşi tamamlayamazsam diye korkmayın. 39 yıllık tecrübemizle sizi yönlendireceğiz ve sorunsuz bir şekilde ruhsat almanızı sağlayacağız.


Yıllardır uyguladığımız bu sistemle daha çok resmi kurumlardan emekli mimar ve mühendis mestektaşlarımızla çalışma fırsatı bulduk. Biz ufak işlerin takibine ve görüşmelerine zaman ayırarak vakit kaybetmek istemiyoruz. Ancak hiç gidersiz biri için ufak işlerle aylık geliriniz 10.000 TL üzerine rahatlıkla çıkabilir.

Detayları görüşmek için ofisimize bekliyoruz.

Adalar Mimarlık

İletişim