responsive site templates

İmar Barışı İçin Süre Kısalıyor

İmar barışı başvuruları ve ödemeleri için son gün 15.06.2019 
Sorularınız ve imar barışı hizmetlerimiz için arayınız.

Zemin Tespit Tutanağı, Mimari Röleve Projesi, Kat Mülkiyeti ve Danışmanlık Hizmetleri için
Adalar Mimarlık olarak 1980'den günümüze tecrübemizle hizmetinizdeyiz

Hemen Teklif Alın

1.000
TL

İmar Barışı İşleri


Binanızı inceleyelim 1.000 TL'den başlayan çözümlerle tapularınızı çıkartmak için yardımcı olalım.100
TL

Enerji Kimlik Belgesi


Enerji kimlik belgesi işlerinde 100 TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz.
300
TL

Kroki Çizimi


Anaokulu, Eczane, Okul, Hastahane, Dal Merkezi, Spor Salonu, Eğitim Kurumları gibi işyerlerinin açılışında istenen kroki çizimleri için 300 TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinizdeyiz

Proje Hizmetleri

Mimari Proje Hizmetleri 

Mimari projeleriniz proje ve yatırımınızın en önemli kısmıdır. Tasarım sürecinde tasarım, mühendislik, imalat, mevzuat, maliyet, karlılık, kalite, satış fiyatı gibi konular belirginleşir. Bugüne kadar tüm çalışmalarımızda yatırımcı projeyi gördükten sonra satış fiyatlarını %30 arttırmıştır. Bu yüzden tasarım yapmadan ilk müşteriniz olup karlı çıkmayı seviyoruz


Statik Proje
Statik proje ve mimari projenin aynı ofiste yapılmasının avantajını yaşatmak için gece gündüz çalışıyoruz. Günümüz şartlarında mühendislik hizmetlerini satın almak daha uygun ama maliyetten daha önemlisi kalite. Tüm projelerinizi aynı ofiste hazılıyoruz


Diğer projeler

Yapı ruhsatı alabilmek için, sıhhi tesisat, ısıtma, yangın, havalandırma, asansör, elektrik, havuz, iş iskelesi, zemin etüdü, çelik proje vb. projelerin mevzuata uygun olarak hazırlanmış olması gerekmetedir. Tüm bu projeleri sizin için hazırlatıyoruz ve onaylarını yapıyoruz

Mobirise
MİMARLIK HİZMETLERİ
    1980 yılından bu yana sayısız projeye imza attık. Özellikle konut ve karma projelerde kendini kanıtlamış bir şirketiz. Müşterilerimze modern, ekonomik, kolay uygulanabilir, yönetmelik ve kanunlara uygun tasarımlarla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yaşanılabilir, kaliteli mekanlar tasarlayarak hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz.
     Uygulama projesi çiziminde lisanslı paket program ile Mimari ve Statik Projenin %100 uyumunu sağlıyoruz. Ne istediğini bilen, zor müşteriler ve projelerde potansiyelimizi gösterme şansımız artıyor. Belediyecilik tecrübemiz ile resmi işlemlerde size danışmanlık yapıyor, sorunları çözüyoruz. Her projemize değer kattığımıza inanıyoruz. Değişen alışkanlıklar ve ihtiyaçları yakından takip ediyoruz. Dünya tarihi mirası ve birikimimizi birleştirerek yeni yorumlamalar ortaya koyuyoruz. Her zaman daha iyisini yapabileceğimizi biliyoruz.

Bizi seçen tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimize teşekkür ederiz
MİMAR
Ümit ÇİĞDEM
MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ
    Firmamızda statik proje tasarımları, 1995 yılından bu yana bilgisayar ile yapılmaktadır. Hem malzeme kalitesi ve türü bakımından hemde taşıyıcı sistem tasarımı bakımından yüzlerce denemeden sonra sizler için en sağlam ve en ekonomik yapılar tasarlanmaktadır.
    Firma bünyemizde Mimar ve Mühendisin bir arada bulunması ve aynı program kullanılarak mimari ve statik uygulama projeleri hazırlanması nedeniyle birebir uyum sağlanmakta, uygulamalar sırasında çıkabilecek sorunlara meydan verilmemektedir. Mühendislik, hatalı çözümler üretiliğinde insan hayatına mal olabilmektedir.

    Deprem kuşağında yer alan ülkemizde ise bu açıdan Mühendislik çok önemli bir yerde olmalıdır. İşte bu bilinçle, insan hayatına verdiğimiz önemden dolayı tasarımlarımızda
   "Güvenli Yarınlara" düşüncesini temel olarak kabul etmekteyiz. Şirketimiz, yarınları inşaa ettiğinin bilincinde olarak, güvenlik ve ekonomiyi sizlerle buluşturmaya çalışmaktadır.

İNŞAAT MÜHENDİSİ
Şaban ÇİĞDEM

1980'den Günümüz Proje ve Danışmanlık Hizmetleri Vermekteyiz

Siz kapımızdan girdiğiniz andan itibaren iş artık bizim işimizdir
Güvenli Yarınlara

2018 Mimarlar Odası Kent ve Çevre Komisyonuna katıldı.
2017 Mimarlar Odası Serbest Çalışan Mimarlar Komisyonuna katıldı.
2016 Yeniden Şirket Müdürlüğü ve mimarlık hizmetlerinde geri döndü.
2015 Torbalı Belediyesi İmar Müdürlüğü Yapı Ruhsat Şefliği Mimari Masada proje kontrol görevinde bulundu. Yaklaşık 6 aylık deneyim sayesinde bürokrasi ve belediye işleyişi hakkında yaşayarak deneyim sahibi oldu.
2014 1+1 konutlar ve 3+1 konutlar içeren çok sayıda proje ile tecrübesini arttırdı.
2013 Özellikle Buca İlçesi'nde bir çok projeye imza attı. Evlenmesi özellikle konut tasarımı alanında bir çok konuya değişik bakış açıları kazandırdı.
2012 Enerji Kimlik Belgesi için gerekli Enerji Uzmanlığı Eğitimini Aldı 98 alarak sınavını geçti.
2011 İzmir'de ilk inşaatını yaptı ve teslim etti. 100'den fazla mimari ve statik projenin tasarım, çizim ve inşaat ruhsatı alınmasında tasarımcı, çizimci, danışman yada yardımcı olarak katkı sağladı.
2010 Bugün gerek mimarlık gerek internet alanında yeni fikirlere kafa yormaya devam etmekte.
2009 Sivas 5.Piyade Eğitim Tugayı'nda askerliğe başladı ve Sivas Orduevi'nde askerlik hizmetini tamamladı.
2008 Çıktıcı.com'u kurdu. CAD kullanıcılarına yönelik çıktı hizmetlerini online olarak vermeye başladı.
2008 25 yaşına gelmeden yüzlerce mimari ve statik proje çizdi.
2006 Emlak Estate.com'u kurdu. Hala Binlerce Kullanıcıya ücretsiz hizmet vermektedir.
2003 Babası inşaat mühendisi olduğu için, inşaat mühendisliği alanında çok daha yaşlı mimarlardan daha tecrübeli olma fırsatını yakaladı.Gerek projelendirme gerek uygulama gerekse detay çözümlerinde bir çok deneyime sahip olma fırsatı buldu.
2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümünü kazandı.Mimarlık fakültesini kazandıktan sonra www.mimarim.com ile mimarlık öğrencileri için paylaşım platformunu açtı.
2001 emlak.adalarinsaat.com.tr olarak hizmete başlayan sadece bir kaç ilandan ibaret olan sitemiz bugün www.emlakestate.com olarak milyonlarca kullanıcıya, binlerce ilanla hizmet vermeye devam etmekte.
1998 Orta okulu'da Marmara Adası'nda okuduktan sonra, Balıkesir'de Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi'ni kazanma ve ilk mezunlarından biri olma fırsatını yakaladı.
1996 yılında internetle tanışma fırsatını buldu.Kısa bir süre ziyaretçi olarak gerçirdikten sonra site denemeleri yapmaya başladı.
1992 yılında bilgisayarla tanıştı.
1990 İlkokulu Marmara Adası'nda okudu.
1984 Balıkesir'de doğdu

2011 Şirketimiz de danışman ve inşaat mühendisi olarak çalışmaya devam ettti.

2010 Aydın Nazilli İsabeyli Belediyesi İmar İşlerin'de görev yaptı.

2008 yılında Avrasya 35 Yapı Denetim Şirketi'nin Kurucu Ortaklarından Oldu. Aynı şirkette proje ve uygulama denetçisi olarak görev yaptı.

2008 yılında şirketimizin merkezi İzmir e taşınmıştır.İnşaat,İnternet,Baskı sektörlerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bu çalışmaları sayesinde Marmara merkezimizden sonra 1998 yılında Avşa adasında ve 2001 yılında Erdek ilçemizde de şirketimizin şubeleri açılmıştır.

Bu arada belirtelim 1996 ve 1997 yılları arasında ise Balıkesir ili Marmara ilçesi Avşa ( Türkeli ) Belediyesi Fen işlerinde çalışmıştır.

1995 yılında ise şirketimizi kurarak şirket müdürü olarak bu güne kadar görevini tecrübesi bilgisi ve disiplinli çalışmaları sayesinde başarıyla sürdürmektedir.

1989 - 1993 tarihleri arasında Balıkesir ili Marmara ilçesinde Marmara Belediyesi Fenişleri Müdürlüğü yapmıştır.1994 yılında tekrar serbest hayata geçerek Marmara merkezde mühendislik bürosu açmıştır.

1980 ve 1989 yılları arasında Balıkesir merkezde ve Bigadiç te şube olarak serbest mühendislik bürolarını faaliyete geçirmiştir. Altı ay kadar Balıkesir ili Burhaniye ilçesinde Or-jan yapı kooperarifinde şantiyecilik yapmıştır.

Balıkesir Necati Öğretmen lisesinde bir yıl okuduktan sonra Aydın Nazilli Erkek Öğretmen Lisesinden mezun olmuştur.Kısa bir süre Ordu ili , Ünye İlçesi, Üçpınar köyünde ilkokul öğretmenliği yapmıştır. İ.D.M.M.A.inden inşaat mühendisi olarak 1980 yılında mezun olmuştur.

1955 yılında Balıkesir ili, Bigadiç ilçesi , Davutlar köyünde doğmuştur. İlkokulu doğum yeri Davutlar köyü ve yolbaşı köyünde tamamlamıştır.Ortaokulu ise Balıkesir Ortaokulunda bitirmiştir. 

Adres:
Adalar İnşaat Mim. Müh.Müş.Tic.Ltd.Şti.
Atatürk Mah. 204/31 Sokak no:6 d:3 BUCA/ İZMİR                    


İletişim:

mail: bilgi@adalarmimarlik.com.tr                     
TEL : +9 (0) 546 232 77 88 
Ofis TEL: +9 (0) 507 354 39 43  

Links

www.adalarinsaat.com.tr
www.mimarim.com
www.estatle.com
www.emlakestate.com
www.ciktici.com
www.bindolar.com
www.avizma.com

Feedback

Lütfen bize görüş ve tavsiyelerinizi gönderin gorus@adalarmimarlik.com.tr